امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران خبر داد:

ارائه طرح "منطقه نمونه گردشگری" آبگرم هلال فردوس/ جذب حداکثری مسافران با اولویت بازدهی اقتصادی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران در نشستی مشترک با هیأت مدیره شرکت تفریحی و آب درمانی هلال فردوس ایرانیان به بررسی وضعیت فعلی و چالش‌های این مجموعه پرداخت و از ارائه طرح "منطقه نمونه گردشگری" با هدف اجرای پروژه­های دارای توجیه اقتصادی در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر، در جریان برگزاری نشست مشترک مدیرعامل این شرکت و هیأت مدیره شرکت تفریحی و آب درمانی هلال فردوس ایرانیان که در 20 آبان ماه برگزار شد، طرح منطقه نمونه گردشگری آبگرم هلال فردوس و پروژه­های طراحی شده‌ی مربوط به آن، از سوی مشاور طرح ارائه شد.

در ادامه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت تفریحی و آب درمانی هلال فردوس ایرانیان با تشریح وضعیت فعلی این شرکت، به بیان دغدغه­ها و مشکلات اصلی مجموعه از جمله مشکل ناپایداری منابع آب در منطقه پرداخته و خواستار توسعه مجموعه با توجه به افزایش گردشگران و مسافران شدند.

توسعه مجموعه آبگرم هلال فردوس با رویکرد جذب گردشگران و مسافران

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر با بررسی توضیحات ارائه شده در خصوص موضوعات مربوط به شرکت تفریحی و آب درمانی هلال فردوس ایرانیان، اصل اقتصادی بودن اقدامات توسعه‌ای برای این مجموعه را مهم دانست و گفت: هرگونه تصمیم در مورد ورود هلدینگ به موضوعات بیان شده، بر اساس مقایسه با سایر فرصت‌ها و توجه به بازدهی اقتصادی آنها خواهد بود.

امید حاجتی با تاکید بر شناسایی فرصت‌ها از سوی شرکت‌های زیرمجموعه و تامین منابع مالی مورد نیاز خود بیان کرد: هیأت مدیره شرکت تفریحی و آب­درمانی هلال فردوس ایرانیان باید با توجه به سطح‌بندی موجود برای مراکز گردشگری در کشور، سرمایه‌گذاری در این مجموعه را مدنظر قرار دهد و از منابع اعتباری استان نیز حداکثر بهره‌مندی را داشته باشد.

وی در پایان به ارزش اقتصادی پروژه­های  طراحی و ساخت مجموعه کمپینگ و بازارچه اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت بالای این دو پروژه از منظر اقتصادی و جذب گردشگران، ضرورت دارد تا در گام نخست، هیات مدیره آب­درمانی ارزیابی و بررسی آنها را نهایی کرده و گزارش نتیجه را به شرکت سرمایه‌گذاری ارائه کند تا در گام­های بعدی و متناسب با شرایط مجموعه، درباره سایر اقدامات توسعه­ای دارای توجیه، تصمیم­گیری شود.

مشاهده ۸۵
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۰- ۱۸:۵۸
/
0
شنبه 20 آبان 1402 - 18:58
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه