امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
با دستور رئیس جمعیت هلال احمر؛

پروژه اداری طالقانی تا پایان سال کلید می‌خورد

مدیرعامل شرکت ساختمانی هلال ایرانیان از راه اندازی پروژه اداری طالقانی با تاکید رئیس جمعیت هلال‌احمر تا پایان سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر، حسن آصفی با تشریح جزئیات راه‌اندازی دوباره پروژه اداری طالقانی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی و تلاش دست‌اندرکاران این پروژه، تقریبا درصد بالایی از موانعی که پیش‌تر در فرآیند آن اختلال ایجاد کرده بود برطرف و این پروژه با دستور دکتر کولیوند تا پایان سال 1401 مجددا راه‌اندازی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ساختمانی هلال ایرانیان با بیان اینکه یکی از اهداف مهم در ساخت پروژه طالقانی، استقرار واحدهای اداری سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه جمعیت در این مجتمع بوده، اظهار کرد: با حمایت و پیگیری‌های مکرر دبیرکل جمعیت هلال‌احمر مبنی بر تامین منابع مالی، اواخر اسفندماه نقدینگی مورد نیاز به پروژه تزریق شد و توانستیم مراحل نیمه کاره طرح را تکمیل کنیم که اگر روند تزریق نقدینگی به طور مستمر ادامه یابد، موجب تسریع در پیشرفت پروژه و تحویل کامل آن طی 24 ماه خواهد شد.

وی با اشاره به موضوعات محقق شده در طول مدت چندماه اخیر افزود: در این مدت علاوه بر تعیین تکلیف پیمانکاران، ناظران و مجری طرح، مشکلات شهرداری هم حل شده و مناقصات جهت انتخاب پیمانکار، مشاور طرح، خرید مصالح و ... انجام و قراردادهای آنها نیز تا پایان سال منعقد خواهد شد.

آصفی  با ارائه جزئیاتی از مختصات این طرح تصریح کرد: پروژه اداری طالقانی تهران در عرصه‌ای به مساحت بالغ بر دو هزار مترمربع، سطح اشغال بیش از 30 هزار متر مربع زیربنا و شامل 6 طبقه زیرزمین، همکف و 14 طبقه بالای همکف بوده که تا پایان سال جاری سقف منفی یک اجرا و بتن ریزی انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ساختمانی هلال ایرانیان در پایان با تقدیر از حمایت مسئولان ستادی در جمعیت هلال احمر برای پیشرفت این پروژه بیان کرد: بیش از چهار سال است که روند تکمیل این پروژه با مشکلات فنی و حقوقی روبه‌رو شده بود که با استقرار تیم مدیریتی جدید در شرکت سرمایه‌گذاری و حمایت دبیرکل درخصوص تامین منابع مالی و سایر حوزه‌های ستادی جمعیت هلال‌احمر از جمله معاونت حقوقی، راه‌اندازی این پروژه مجددا کلید خورد.

 

 

مشاهده ۱۳۸
/
۱۴۰۱/۱۲/۲۴- ۱۳:۴۳
/
0
تعداد بازدید:138 چهارشنبه 24 اسفند 1401 - 13:43
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه