امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
پیام مدیرعامل به مناسبت آغاز سال 1402

"مشارکت همگانی، تعامل موثر و نظارت مستمر" چراغ راه همه کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری است

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران ضمن تبریک سال نو، "مشارکت همگانی، تعامل موثر و نظارت مستمر" را چراغ راه همه کارکنان این مجموعه دانست.

علی صالحی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همراه با سلامتی و عاقبت به خیری برای تمامی همکاران، با تأکید بر وفاق، همسویی و همکاری تمامی‌کارکنان در راستای تحقق اهداف شرکت، مشارکت و تعامل مؤثر را همراه با همگرایی و هم‌افزایی به عنوان چراغ راه سال‌جاری برشمرد. او توجه به منویات مقام معظم رهبری(مدّظلّه‌العالی) در حوزه فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی، جلوگیری از اسراف و تجمل‌گرایی و پرهیز از اختلاف‌نظرهای کم‌اهمیت را در جهت دستیابی به اهداف والای جمعیت و شرکت مورد تأکید قرار داد.

از دیدگاه مدیرعامل شرکت، محورهای مهم و کلان در برنامه سال جدید شامل بهبود عملکرد این مجموعه و همچنین نظارت مستمر و هوشمند بر اجرای پروژه‌ها بوده است؛ به همین منظور می‌بایست سیاست‌گذاری مدبرانه، با دقت نظر و اشرافیت بر توانمندی و قابلیت‌های درون سازمانی در کنار فرصت‌های برون‌سازمانی نیز براساس سیاست‌ها و اجرای استراتژی‌ها به شکل فرآیندهای مدون مورد پیگیری قرار گیرد.

بر این اساس، اولویت‌های اجرایی در زمینه پروژه‌های ساختمانی شرکت (با توجه به سهم بیش از 85% در سبد پرتفوی کسب‌وکار شرکت)‌ شامل پیگیری عملیات و اجرای پروژه‌های در جریان تکمیل، راه‌اندازی پروژه‌های جدید است. در این خصوص، می‌بایستی پروژه مجتمع اداری طالقانی از طریق پیمانکار ذی‌صلاح و روش تأمین مالی مطلوب به‌طور مؤثرتر فعال و پروژه بیرجند نیز با به‌روزرسانی برنامه زمان‌بندی، در ابتدای سال‌جاری تکمیل و تحویل شود. پیگیری مؤثر و اخذ پایانکار مجتمع تندیس شیراز و تکمیل و تحویل موقت پروژه‌های مهاباد و اردبیل نیز در آغاز سال‌جاری مورد تأکید قرار گرفت. همچنین در خصوص پروژه‌های فرمانیه، رشت، اصفهان و قزوین نیز، رویه مورد نظر شامل انجام مطالعات تخصصی و امکان‌سنجی فنی اقتصادی از طریق مشاورین دارای رتبه برتر و فعال‌سازی پروژه‌ها بر مبنای مطالعه کارشناسی با اتخاذ مدل تأمین مالی بهینه، تبیین شد.

او همچنین با اشاره به شرایط ویژه و انتظارات از شرکت بازرگانی و با توجه به تأمین منابع مالی تأکید کرد برنامه‌های مرتبط و اقدامات اجرایی اثرگذار من‌جمله تهیه و تأمین اقلام اصلی جهت تولید چادر امدادی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ نهادهایی همانند بنیاد تعاون ظرف مدت سه ماهه آتی مورد پیگیری قرار گیرد.

شایان ذکر بوده تشکیل مستمر و برنامه‌ریزی‌شده کمیته حسابرسی شرکت و برگزاری به‌موقع مجامع شرکت‌های تابعه از نکات دیگری بود که مدیرعامل شرکت آنها را دارای اهمیت دانست.

علی صالحی ضمن استقبال از نقطه‌نظرات و نیز انتقادات و پیشنهادات در رابطه با بهبود روند کاری شرکت، سلامت اجرایی و مالی همکاران شرکت را از ویژگی‌های بارز کارکنان برشمرد و در پایان نظارت مستمر و شفافیت مالی و پیگیری هدفمند عملیات اجرایی را در تمامی حوزه‌های کاری، مورد تأکید قرار داد.

 

 

مشاهده ۸۴
/
۱۴۰۲/۰۱/۲۲- ۱۶:۴۳
/
0
سه شنبه 22 فروردین 1402 - 16:43
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه