امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
مدیرعامل صنایع نساجی هلال اعلام کرد:

تولید ۵۴ هزار چادر امدادی در سال 1401/هلال احمر در مسیر خودکفایی

مدیرعامل صنایع نساجی هلال ایران با تاکید بر اینکه که مجموعه نساجی هلال در تلاش برای خودکفایی در عرصه تولید اقلام امدادی است، از تولید ۵۴ هزار چادر امدادی در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر، محمدرضا امیریان در تشریح میزان حجم تولیدات سال گذشته این مجموعه بیان کرد: سال ۱۴۰۱ در عرصه تولید اقلام امدادی و خودکفایی در این حوزه سال بسیار خوبی بود و بر این اساس ۵۴ هزار دستگاه انواع چادر امدادی و ۸۳۰ تن لوله مبلی در شرکت نساجی هلال تولید شد.

وی با اشاره به سایر تولیدات شرکت نساجی هلال گفت: در سال گذشته 264 هزار تخته پتوی نمدی، ۴۲ هزار ثوب انواع پوشاک و ۸۳ هزار عدد انواع ساک امدادی و نظامی در این مجموعه تولید شده است.

امیریان ادامه داد: ۲۵ هزار عدد محصولات سراجی و ۳ هزار ست پزشکی و کیف کمک های اولیه نیز در این بازه زمانی تهیه شده است.

مدیرعامل صنایع نساجی هلال با اشاره به این که ۲۳ تن قیطان بافی در واحد نساجی هلال در تهران صورت گرفته است، گفت: علاوه بر تولیدات واحد تهران، در واحد خوانسار نیز تولیدات خوبی صورت گرفته است که از جمله آن‌ها می‌توان به ریسندگی ۲۷۳ تن نخ و تولید یک میلیون و ۴۰۰ هزار متر پارچه اشاره کرد.

امیریان تاکید کرد: با توجه به شعار سال اولویت اول ما افزایش حجم تولید محصول با کیفیت در سال ۱۴۰۲ است، در این مسیر از تمامی ظرفیت ها بهره خواهیم گرفت تا کشور در تولید اقلام امدادی و زیستی به خودکفایی کامل‌‌ برسد.

مشاهده ۶۶
/
۱۴۰۲/۰۱/۲۸- ۱۶:۱۷
/
0
دوشنبه 28 فروردین 1402 - 16:17
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه