امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
همزمان با هفته هلال‌احمر؛

مجتمع تجاری و خدماتی "مهاباد مال" تحویل موقت شد

پروژه مجتمع تجاری و خدماتی "مهاباد مال"، با 37000 متر مربع زیربنا در شهرستان مهاباد، 25 اردیبهشت 1402 از شریک سرمایه گذار تحویل موقت شد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر، پروژه مجتمع تجاری و خدماتی "مهاباد مال" با 37000 متر مربع زیربنا در شهرستان مهاباد؛ قطب توزیع و فروش کالاهای غرب کشور، 25 اردیبهشت ماه و همزمان با هفته هلال احمر از شریک سرمایه گذار تحویل موقت شد.

این پروژه در سه طبقه با کاربری تجاری، دو طبقه با کاربری پارکینگ و یک طبقه رستوران با معماری داخلی بی نظیر و مشاعات چشم نواز  و مدرن احداث شده است.

این مرکز خرید در قلب شهر زیبای مهاباد  و در میدان جمهوری اسلامی این شهر واقع شده است؛ بسیاری از برندهای مهم و اصیل در این مرکز خرید واقع شده که از این رو افراد زیادی علاقمند هستند برای خرید اجناس با کیفیت و اصل، از آن دیدن کنند. این مرکز دارای بیش از 365 واحد تجاری است که در زوایای مختلف (7 زون)  قرار گرفته‌اند.

همچنین در مرکز خرید مهاباد مال، مجموعه رستورانی با نمای رودخانه شهر مهاباد  وجود دارد که در آینده نزدیک و با تجهیز آشپزخانه‌های آن، افراد زیادی را برای صرف غذا و همچنین قرارهای کاری و غیر کاری جذب این مجتمع خواهد کرد.

نما، فضای داخل مجتمع، پارکینگ، آسانسورها، پله برقی‌ها و سایر فضاهای این مجتمع تجاری دارای امکانات بسیار زیاد تبلیغاتی بوده که می‌توان در آینده نزدیک چشم انداز خوبی از استقبال و حضور افراد در آن را متصور شد.

مشاهده ۱۶۵
/
۱۴۰۲/۰۲/۳۱- ۱۰:۴۷
/
0
تعداد بازدید:165 یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 - 10:47
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه