امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
در جلسه مجمع عمومی صنایع نساجی هلال تاکید شد:

"افزایش بهره‌وری و ایجاد دغدغه تولید" محور اصلی فعالیت‌ها در سال 1402

جلسه مجمع عمومی عادی سال مالی 1401 شرکت نساجی هلال با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری، مدیران صنایع نساجی هلال و نماینده معاونت اقتصادی جمعیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه گذاری هلال‌احمر، روز یکشنبه 21 خردادماه، با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری، مدیران صنایع نساجی هلال ایران و نماینده معاونت اقتصادی جلسه مجمع عمومی عادی سال مالی 1401 این شرکت برگزار شد.

صنایع نساجی هلال در بحث تولید و فروش محصولات اقلام امدادی، زیستی و ...، حفظ بازارهای داخلی و برون مرزی، ارائه تسهیلات و رفاهی مورد نیاز نیروی انسانی، تامین و به روزرسانی تجهیزات، استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و دیگر موارد این چنینی طی سال 1401، اقدامات مطلوبی انجام داده که امید است تا این روند با توان حداکثری در سال جاری تداوم یابد.

تامین چادرهای اسکان اضطراری یکی از اقدامات صنایع نساجی هلال در یک سال گذشته بوده که به سبب زلزله و بحران‌های اخیر، در سطح ملی و بین المللی توانسته ظرفیت خوب این شرکت را به درستی نمایان کند، در واقع این موضوع نشان از رشد و توسعه بالقوه‌ی ظرفیت‌های مختلف صنایع نساجی هلال دارد.

در این زمینه، خطوط تولید کارخانه لوله سازی و تولید پوشاک در دو سوله موجود در شرکت نیز راه اندازی و برهمین اساس فضای محیطی در مرحله مناسب سازی قرار گرفت که منجر به حفظ بازارهای برون جمعیتی هم شد.

توجه به بحث بازرگانی و توسعه‌ی آن از دیگر موضوعاتی است که در سال گذشته با درصد مطلوبی از حجم تولید و فروش محصولات همراه بوده، علاوه بر این میزان فروش و سود حاصله نیز افزایش قابل توجهی داشته و روند موفق فروش اینترنتی از طریق بسترهای فروش مجازی هم ادامه دار بوده است.

طبق گزارش ارائه شده از سوی مدیرعامل صنایع نساجی هلال، تحقق شعار سال مبنی بر "اشتغال آفرینی" از دیگر موضوعات مهمی‌بود که به منظور افزایش توان تولید در خطوط تولیدی شرکت انجام و محقق شد، در واقع با توجه به شرایط اقتصادی کشور در سال گذشته تلاش شد تا کارکنان این شرکت دغدغه تسهیلات و رفاهیات خود را نداشته باشند.

همچنین تیم مستقر در شرکت نساجی با عملکرد قابل قبولِ سال گذشته خود توانسته است زمینه اقدامات مناسب اقتصادی را نیز در سال جدید فراهم کند، بنابراین باید فروش امسال این شرکت به بیش از ۵۰ درصد برسد تا بارقه‌های امیدی که ایجاد شده به خوبی تقویت شوند.

شایان ذکر است که افزایش توان تولید، انعقاد قراردادهای جدید، اخذ تسهیلات با منابع جدید، تولید و تنوع محصولات بازرگانی به‌همراه افزایش کیفی تمامی محصولات، همکاری و توسعه بازارهای مجازی و بین‌المللی، تولید دانش بنیان، به روز رسانی تجهیزات و سایر مواردی که در دستور کار صنایع نساجی هلال برای سال 1402 قرار گرفته باید با تهیه و تدوین چشم انداز بلند مدت، در قالب برنامه چهار ساله به بهره برداری کامل برسد.

 

 

مشاهده ۱۰۳
/
۱۴۰۲/۰۳/۲۲- ۱۲:۰۹
/
0
تعداد بازدید:103 دوشنبه 22 خرداد 1402 - 12:09
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه