امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
در جلسه مجمع عمومی‌شرکت ساختمانی بیان شد

ضرورت طراحی برنامه عملیاتی کوتاه و بلند مدت پروژه‌ها با هدف سودآوری بهینه

جلسه مجمع عمومی عادی سال مالی 1401 شرکت ساختمانی هلال ایرانیان با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری و همچنین مدیران شرکت ساختمانی هلال ایرانیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه گذاری هلال احمر، روز یکشنبه 21 خردادماه با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری و همچنین مدیران شرکت ساختمانی هلال ایرانیان، جلسه مجمع عمومی عادی سال مالی 1401 این شرکت برگزار شد.

در جریان این جلسه گزارش تفصیلی از جزئیات پروژه‌ها به تفکیک ارائه شد؛ به طور کلی با انجام اقدامات ارزشمند و کلیدی شرکت ساختمانی در سال 1401، بستر مناسبی جهت رشد و توسعه پروژه‌ها به خصوص دو پروژه ازگل و طالقانی فراهم شده است.

در پروژه ازگل که نقطه قوت جهت فعال‌سازی سایر پروژه‌ها است علاوه بر بهینه سازی طراحی و افزایش سودآوری آتی، عملیات فونداسیون و همچنین ساخت و نصب اسکلت فلزی تا تراز صفر تکمیل شده که انتظار می رود تا ماه‌های آتی در تمامی طبقات چهار بلوک ساختمانی نیز اجرا و پیش فروش آغاز شود.

در پروژه طالقانی هم علاوه بر راه‌اندازی مطلوب، اقدامات لازم برای پیشرفت آن با روند خوبی در جریان است که تامین منابع نیز با اتخاذ روش مناسب باید پیگیری شود.

همچنین از جمله فعالیت‌های مهم شرکت ساختمانی، طرح ریزی پروژه‌های جدید اصفهان و رشت بوده که از اهمیت بالایی برخوردار است، در واقع فعال‌سازی این پروژه‌ها می‌تواند زنجیره عملیاتی و سودآوری را طی هفت سال آینده به وجود آورد.

در پایان قابل ذکر است که برنامه‌ریزی عملیاتی در افق‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت به همراه مدیریت زمان و هزینه پروژه‌های مورد اشاره بسیار ضروری است و باید روش‌های تامین منابع مالی از طرق مختلف بررسی شده و اقدام لازم برای تحقق آن نیز صورت گیرد.

مشاهده ۱۱۶
/
۱۴۰۲/۰۳/۲۲- ۱۹:۲۹
/
0
تعداد بازدید:116 دوشنبه 22 خرداد 1402 - 19:29
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه