امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲

تمرکز شرکت سرمایه گذاری هلال احمر بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام

شرکت سرمایه گذاری هلال احمر با اتکا به توان داخلی، عملیات تکمیل برخی پروژه‌های نیمه تمام را که در سال های قبل رها شده بودند، کلید زد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه گذاری هلال احمر؛ علی صالحی، در رابطه با آغاز عملیات تکمیل پروژه‌های نیمه تمام گفت: به طور کلی با انجام اقدامات ارزشمند و کلیدی شرکت سرمایه گذاری، بستر مناسبی جهت رشد و توسعه پروژه‌ها به خصوص دو پروژه ازگل و طالقانی فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر تاکید کرد: در پروژه ازگل که نقطه قوت جهت فعال‌سازی سایر پروژه‌ها است علاوه بر بهینه سازی طراحی و افزایش سودآوری آتی، عملیات فونداسیون و همچنین ساخت و نصب اسکلت فلزی تا تراز صفر تکمیل شده که انتظار می رود تا ماه‌های آتی اسکلت فلزی چهار بلوک ساختمانی نیز به اتمام برسد.

به گفته وی، در پروژه طالقانی هم علاوه بر راه‌اندازی مطلوب، اقدامات لازم برای پیشرفت آن با روند خوبی در جریان است که تامین منابع نیز با اتخاذ روش مناسب باید پیگیری شود.

صالحی ادامه داد: همچنین از جمله فعالیت‌های مهم شرکت، طرح ریزی پروژه‌های جدید رشت و اصفهان بوده که از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع فعال‌سازی این پروژه‌ها می‌تواند زنجیره عملیاتی و سودآوری را طی هفت سال آینده به وجود آورد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر تصریح کرد: برنامه‌ریزی عملیاتی در افق‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت به همراه مدیریت زمان و هزینه پروژه‌های مورد اشاره بسیار ضروری است و باید روش‌های تامین منابع مالی از طرق مختلف بررسی شده و اقدام لازم برای تحقق آن صورت گیرد.

وی افزود: با این وجود تلاش می‌شود با اتکا به توان داخلی شرکت، در سایر پروژه‌ها نظیر اردبیل و مهاباد پس از رفع نواقص تکمیل و تحویل دائم آنها در دستور کار قرار گیرد.

صالحی خاطرنشان کرد: با استفاده از همین ظرفیت شاهد بودیم که برخی پروژه‌ها نظیر ازگل و طالقانی پس از 6 سال توقف در عملیات ساخت، بار دیگر با استفاده از دانش روز و تیم های متخصص فعال سازی شده است.

مشاهده ۱۰۳
/
۱۴۰۲/۰۴/۲۰- ۰۹:۲۲
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه