امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر تاکید کرد:

اتخاذ رویکردهای جدید در صنایع نساجی هلال/ از افزایش سهم در بازارهای داخلی و خارجی تا نوسازی خطوط و مولدسازی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر ایران در نشست با هیأت مدیره صنایع نساجی هلال از اتخاذ رویکردهای جدید در نساجی برای توسعه و پیشرفت این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر، روز یکشنبه ۱۵ آبان ماه، نشست مدیرعامل این شرکت با اعضای هیأت مدیره شرکت صنایع نساجی هلال ایران در هلدینگ برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر با تاکید بر اتخاذ رویکردهای جدید در فعالیت‌های صنایع نساجی هلال گفت: شرکت نساجی باید از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود نظیر منابع صندوق توسعه ملی در طرح‌های مشارکتی استفاده کند.

امید حاجتی در ادامه بیان کرد: هدف اصلی شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر و زیرمجموعه‌های آن، افزایش منابع پرداختی مورد تعهد به جمعیت، با بهره‌گیری از فرصت‌های متعدد موجود است.

وی با اشاره به اولویت‌های مورد نظر برای صنایع نساجی هلال و ضرورت اجرای آنها مبتنی بر یک برنامه عملیاتی مشخص تصریح کرد: از عمده اولویت‌های مورد نظر برای توسعه و پیشرفت صنایع نساجی هلال استفاده از ظرفیت خالی در خط تولید، افزایش هرچه بیشتر سهم شرکت نساجی از بازار داخلی و خارجی، نوسازی خطوط تولید در مسیر انتقال واحد به شهرک صنعتی و همچنین مولدسازی و استفاده بهینه از مکان آزاد شده پس از انتقال شرکت است.

در ادامه‌ مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت صنایع نساجی هلال به تشریح اقدامات انجام شده و وضعیت فعلی شرکت پرداخته و بر رفع موانع موجود برای قرار گرفتن در مسیر تولید و عرضه با کیفیت محصولات تاکید کردند.

همچنین مدیرعامل صنایع نساجی هلال بر ایجاد تنوع در محصولات و برون‌سپاری در قالب استفاده از ظرفیت تولیدی کارگاه‌های دیگر تاکید کرد.

در پایان این نشست بنا شد تا شرکت صنایع نساجی هلال با  مدنظر قرار دادن اهداف و اولویت‌های مطرح شده، برنامه عملیاتی شامل اقدامات پیشنهادی، زمان‌بندی اجرا و نیازها/کمک‌های درخواستی مشخص از شرکت سرمایه‌گذاری را تدوین و ارائه کند.

 

مشاهده ۹۵
/
۱۴۰۲/۰۸/۱۶- ۱۱:۱۵
/
1
سه شنبه 16 آبان 1402 - 11:15
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه