امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲

پیام مدیر عامل

 پیام مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران (سهامی خاص)

شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران به‌عنوان یکی از بازوهای اقتصادی جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران باهدف تأمین منابع مالی پایدار جمعیت هلال احمر و  به منظور ساماندهی، مدیریت کلان فعالیتهای اقتصادی  و هدایت و راهبری شرکتهای تابعه، در سال 85 پای به عرصه وجود نهاد.

طی سالیان گذشته تمام تلاش مجموعه در راستای توسعه، پیشرفت وتحقق انتظارات ذینفعان بوده است، هرچند در برخی از مقاطع با توجه به شرایط اقتصادی و به محک تجربه، روند توسعه و پیشرفت، دستخوش فراز و نشیب‌هایی گردید اما امروز ما خانواده سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران بر آنیم که با اتکای به ایزد منان، بلندهمتی و تکیه‌بر تجارب گران‌بهای گذشته، بر پایه خرد جمعی مسیر تعالی را طی نموده و پرچم افتخارات مجموعه را برفراز قله‌های موفقیت ایران عزیز برافرازیم.

این شرکت درصدد است تا درسال جهش تولید، با برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های سودآور اقتصادی ، ورود به بازار بورس و سرمایه، سرمایه‌گذاری در حوزه های جدید کسب وکار، افزایش بهره‌وری شرکت‌های تابعه و هم‌افزایی آن‌ها، از سرمایه‌های مادی و معنوی خود صیانت نماید. امید است تحقق اهداف و استراتژی‌های تبیین شده، مسیر درخشانی به سمت تعالی و سرآمدی مجموعه‌ای حرفه‌ای، چابک، سودآور و پویا و در راستای اهداف متعالی جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران باشد.

                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                               امید حاجتی