امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲

شرکت بازرگانی هلال احمر ایرانیان

با توجه به جهت‌گیری‌های شرکت به­‌منظور ورود به حوزه بازرگانی و رشد و توسعه فعالیت‌های این حوزه از کسب و کار از طریق تأسیس شرکت تخصصی، شرکت خدمات مهندسی و بازرگانی هلال ایرانیان در اوایل سال 1393 به ثبت رسیده و در حال حاضر، فعالیت‌های تخصصی خود را در حوزه‌های بازرگانی داخلی و خارجی، تأمین مایحتاج و ملزومات مورد نیاز جمعیت هلال احمر (خدمات بیمه، تأمین اقلام رفاهی و …) و سازمان‌های تابعه (اقلام و بسته‌های غذایی امدادی و …) و نیز زنجیره ارزش مواد اولیه و محصولات گروه در فضای رقابتی و توسعه کسب‌وکار در بخش‌های تجهیزات پزشکی و کالاهای اساسی طرح‌ریزی کرده است.

شرکت بازرگانی هلال احمر ایرانیان(سهامی خاص) در تاریخ 93/2/9 و با سرمایه اولیه 3 میلیارد ریال تأسیس و تحت شماره  453506 در اداره  کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است.

بر اساس مصوبات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 93/6/10 سرمایه شرکت از مبلغ 3 میلیارد ریال به مبلغ 20 میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران افزایش یافته و افزایش سرمایه شرکت در مرحله دوم نیز از مبلغ 20 میلیارد ریال به مبلغ 50 میلیارد ریال، بر اساس مصوبات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 99/11/20 در مراجع قانونی ثبت گردیده است. شایان توجه است افزایش سرمایه تا مبلغ 150 میلیارد ریال در جریان انجام است.

موضوعات عمده فعالیت شرکت مشتمل بر انجام کلیه امور بازرگانی و تجاری طبق مقررات، واردات و خرید کالاهای مجاز از منابع داخلی و خارجی و صادرات و فروش آن به مصرف کنندگان داخلی و خارجی و هرگونه عمل قانونی که جهت موضوع شرکت بطور مستقیم و یا غیر مستقیم ضروری باشد و همچنین سرمایه گذاری و مشارکت، خرید سهام شرکتهای موجود، پذیرش واعطای نمایندگی و غیره است.

گزارش در حال به‌روز رسانی است ...